Oto Kurtarıcı

Oto Kurtarıcı

Oto kurtarıcı

İstanbul geneli Oto kurtarıcı hizmeti vermekte olan firmamız oto kurtarıcı hizmeti anlamında yılların tecrübesini kendi değerlerine katarak müşterilerine 7-24 oto çekici   hizmet vermekteyiz.
 
Öncellikle Trafik kazalarında , lastik patlamasında  ve  Motor arızalarında  biz 7-24 oto kurtarıcı hizmeti  araçlarınızı ve sizleri gideceğiniz yere en güvenli ve hızlı şekilde ulaştırarak memnuniyetinizi sağlarken en uygun fiyat güvencesiyle de kesenizi de beklenmeyen süprizler karşılığında en az sizin kadar düşünüyoruz. 
 
Aracınız arıza yaptığında yapmanız gereken tek şey 724kurtarici.com  'u ziyaret ederek iletişim numaramız ile bize ulaşmak ve konumunuzu paylaşmak. Aşağıda da olası arıza durumları için size madde madde neler yapmanız gerektiğini anlatan bir liste hazırladık.
 
Aracım arızalandığında ne yapmalıyım?
1- Aracınızın arızası eğer aracınızı yerinden hareket ettiremeyecek durumdaysa öncelikle aracınızda dörtlüleri yakarak inin ve aracınızın en az 20 adım gerisine varsa uyarı tabelası yoksa sizin orada durduğunuzu işaret edecek herhangi bir alet vs koyabilirsiniz.
2- Oto çekici ve Oto kurtarıcı ihtiyacınızın olduğuna karar verdiğinizde bulunduğunuz semte en yakın oto çekiciyi bulmak için internet üzerinde arama yapın ve sonrasında çıkan sonuçlarda oto çekici iletişim numaraları ile sırayla irtibata geçin ve size en yakın, en kısa sürede gelebilecek ve en uygun fiyat veren Oto çekici ve yol yardım firması ile anlaştıktan sonra kendilerine konumunuzu doğru bir şekilde iletin ve güvenli bir yerde beklemeye başlayın. Eğer anlaştığınız oto kurtarıcı firması 724kurtarici.com ise eğitimli ekibimiz size en kısa sürede ulaşarak profosyonel oto çekici hizmeti ile tanışmanızı sağlar. 
 
 
 

Hakkımızda

DEDE Kurtarıcı - Oto Yol yardım ve Çekici filomuz ile güvenilir ekip arkadaşlarımız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda 7 Gün 24 Saat hizmet vermek için hazır olarak beklemektedirler.  Güvenilir , Profesyonel ve VIP Hizmet DEDE Oto Kurtarıcı ve Yol Yardım Hizmetleri ile sizlerle

Anadolu Yakası

Sosyal Paylaşım Butonlar :